Katalog produktów

 • CHIŃSKI OBRAZ - Biała Guanyin - Boddhisatwa Miłosierdzia - Budda

  CHIŃSKI OBRAZ - Biała Guanyin - Boddhisatwa Miłosierdzia - Budda!

  Obraz chiński w tradycyjnej formie zwoju. Obraz został namalowany czarnym tuszem przez tajwańskiego artystę Bishana. Przedstawia Boddhisatwę Miłosierdzia Guanyin.

  750,00 zł

 • CHIŃSKI OBRAZ - Damy w Ogrodzie - "Portret Stu Piękności"

  CHIŃSKI OBRAZ - Damy w Ogrodzie - "Portret Stu Piękności"!

  Obraz chiński namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest nieoprawiony, posiada jedynie "passe-partout" z jedwabiu. Przedstawia chińskie damy dworu na spacerze w ogrodzie.

  340,00 zł

 • CHIŃSKI OBRAZ - Karp w górskim potoku.

  CHIŃSKI OBRAZ - Karp w górskim potoku.!

  Obraz chiński w formie zwoju namalowany kolorowymi tuszami. Przedstawia karpia w górkim potoku.

  300,00 zł

 • CHIŃSKI OBRAZ - Kwiaty Peonii, Bambus i Ptaki

  CHIŃSKI OBRAZ - Kwiaty Peonii, Bambus i Ptaki!

  Obraz chiński namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest nieoprawiony, posiada jedynie "passe-partout" z jedwabiu. Przedstawia kwiaty peonii, bambus i siedzącą na nim parę ptaków.

  350,00 zł

 • CHIŃSKI OBRAZ - Odpoczynek

  CHIŃSKI OBRAZ - Odpoczynek!

  Obraz chiński "Odpoczynek" namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest w formie zwojów, gotowe do zawieszenia. Namalowany kolorowymi tuszami, oprawiony w jedwabną oprawę w kolorze brzoskiwniowym oraz oliwkowym. Przedstawia damę siedzącą w cieniu sosny.

  450,00 zł

  Dostępność: Na zamówienie

 • CHIŃSKI OBRAZ - Ryby

  CHIŃSKI OBRAZ - Ryby!

  Obraz chiński namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest w formie zwoju, gotowe do zawieszenia. Namalowany kolorowymi tuszami, oprawiony w jedwabną oprawę w kolorze kości słoniowej oraz złota. Przedstawia dwie ryby.

  400,00 zł

  Dostępność: Na zamówienie

 • CHIŃSKI OBRAZ - Tańcząca dziewczyna (DUŻY 171 cm !)

  CHIŃSKI OBRAZ - Tańcząca dziewczyna (DUŻY 171 cm !)!

  Obraz chiński "Tańcząca dziewczyna" namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest w formie zwojów, gotowe do zawieszenia. Namalowany kolorowymi tuszami, oprawiony w jedwabną oprawę w kolorze brzoskiwniowym oraz oliwkowym.

  440,00 zł
  390,00 zł

 • CHIŃSKI OBRAZ - Trzy Karpie Koi

  CHIŃSKI OBRAZ - Trzy Karpie Koi!

  Obraz chiński namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest nieoprawiony, posiada jedynie "passe-partout" z jedwabiu. Przedstawia dwie ryby.

  330,00 zł

 • CHIŃSKI OBRAZ - Wioska w Górach

  CHIŃSKI OBRAZ - Wioska w Górach!

  Obraz chiński namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest nieoprawiony, posiada jedynie "passe-partout" z jedwabiu. Przedstawia wioskę położoną w wysokich górach oraz górski krajobraz.

  190,00 zł

 • CHIŃSKI OBRAZ W ZWOJU - Szlachetny Bambus - BARDZO DUŻY

  CHIŃSKI OBRAZ W ZWOJU - Szlachetny Bambus - BARDZO DUŻY!

  Bardzo duży, elegancki obraz orientalny w formie zwoju nalamowany przez tajwańskiego artystę Bishana. Bambus jest jednym z najważniejszych chińskich symboli. Jest rośliną, którą chińskie elity i mędrcy uznawali za symbol „człowieka szlachetnego” (chiń.: junzi).

  1 000,00 zł

 • DUŻY ORYGINALNY OBRAZ CHIŃSKI - Dama w ogrodzie / 192 cm !

  DUŻY ORYGINALNY OBRAZ CHIŃSKI - Dama w ogrodzie / 192 cm !!

  Obraz chiński w tradycyjnej formie zwoju. Obraz został namalowany czarnym tuszem przez tajwańskiego artystę Bishana. Przedstawia scenę rodzajową - damę przechadzającą się po ogrodzie.

  1 100,00 zł

 • OBRAZ CHIŃSKI - Magu - Bogini Nieśmiertelności

  OBRAZ CHIŃSKI - Magu - Bogini Nieśmiertelności!

  Obraz chiński "Magu. Bogini Nieśmiertelności" namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest w formie zwoju, gotowy do zawieszenia. Namalowany kolorowymi tuszami, oprawiony w jedwabną oprawę w kolorze brzoskiwniowym oraz oliwkowym.

  350,00 zł

 • OBRAZ ORIENTALNY - Shanshui Wysokie Góry - mały

  OBRAZ ORIENTALNY - Shanshui Wysokie Góry - mały !

  Obraz chiński w formie zwoju przedstawiający pejzaż górski z wodospadem, namalowany czarnym tuszem. Oprawiony w jedwabną oprawę w kolorze białym. Jest gotowy do zawieszenia

  250,00 zł

 • OBRAZ ORIENTALNY - Shanshui Wysokie Góry - średni

  OBRAZ ORIENTALNY - Shanshui Wysokie Góry - średni!

  Obraz chiński w formie zwoju namalowany czarnym tuszem. Na obrazie przedstawiony jest pejzaż górki z wodospadem. Obraz oprawiony jest w jedwabną oprawę. Posiada zawieszkę z tasiemki oraz dolne wykończenie z czarnego lakierowanego drewna. Jest gotowy do zawieszenia

  340,00 zł

 • ORIENTALNY OBRAZ W ZWOJU - Orchidee, Peonie i Ptaki

  ORIENTALNY OBRAZ W ZWOJU - Orchidee, Peonie i Ptaki!

  Chiński obraz w formie zwoju. Peonia, podobnie jak w naszej kulturze róża, jest uważana za symbol bogactwa oraz wytworności. Kojarzona jest także z miłością i młodą kobietą. Orchidea symbolizuje miłość i piękno.

  380,00 zł

  Dostępność: Na zamówienie

 • ORYGINALNY OBRAZ ORIENTALNY - Kwiaty Lotosu w Blasku Księżyca - 176 cm !

  ORYGINALNY OBRAZ ORIENTALNY - Kwiaty Lotosu w Blasku Księżyca - 176 cm !!

  Obraz chiński w formie zwoju namalowany kolorowym tuszem. Na obrazie przedstawione są białe kwiaty lotosu w świetle księżyca. Obraz oprawiony jest w jedwabną dwukolorową oprawę. Posiada zawieszkę z tasiemki oraz dolne wykończenie z czarnego lakierowanego drewna. Jest gotowy do zawieszenia

  430,00 zł